Dnia 11.10.2017r. (środa)
 przyjazd funkcjonariuszów policji do przedszkola
śniadanie w tym dniu o godz. 830

BADANIA KOREKCYJNE

12.10.2017 (CZWARTEK)

GODZINA 900

Dnia 10.10.2017 (wtorek) o godz. 1445
odbędzie się spotkanie organizacyjne na basenie
w celu podziału dzieci na grupy.
Pani instruktor prosi o przyjście w miarę możliwości na w/w godzinę wszystkich rodziców.

Dnia 10.10.2017 (wtorek) godz. 900 występ Teatru Skrzat
„Z Kulturą na Ty”.

Koszt pokryty z Funduszu Pomocy Przedszkolu

śniadanie 830

Od dnia 03.10.2017 (wtorek) rozpoczęcie zajęć na basenie

UWAGA!!!

zmiana godzin

I grupa godzina 1500-1530

II grupa godzina 1530-1600

Zajęcia z ROBOTYKI

11.10.2017 (środa) od godziny 1230

UWAGA !

Dyrektor oraz Nauczyciele w porozumieniu z Radą Rodziców apelują do wszystkich Rodziców o

przyprowadzanie tylko zdrowych dzieci do przedszkola.

Zgodnie ze Statutem Przedszkola § 25 pkt. 5, cyt. „rodzice/prawni opiekunowie zobowiązani są do przyprowadzania wyłącznie zdrowego dziecka do przedszkola bez objawów nieżytu dróg oddechowych (katar, kaszel)”.

Rodzice dzieci wykazujące objawy choroby będą zobowiązani
do przyniesienia zaświadczenia od lekarza, że dziecko jest zdrowe.

Ponadto zgodnie z podstawą programową wychowania przedszkolnego nauczycielki mają obowiązek codziennie przebywać z wszystkimi dziećmi na polu. Nie ma możliwości pozostawienia w przedszkolu dzieci, po przebytych chorobach bez opieki nauczyciela.

Bardzo prosimy do stosowania się do obowiązujących przepisów.

ZWOLNIENIE  Z OPŁATY  „CZESNEGO”

DOTYCZY DZIECI URODZONYCH W 2010 r.

Informujemy, że od stycznia 2017 r. dzieci 6-letnie uczęszczające do naszego przedszkola nie płacą za „czesne”. W styczniu pokrywane będą jedynie nadgodziny z grudnia, natomiast od stycznia nadgodziny nie będą naliczane.

Rodzice dzieci 6- letnich pokrywają jedynie koszty posiłków.

INFORMACJA

Dziękujemy wszystkim rodzicom oraz dzieciom za udział w Akcji "Góra Grosza" 2016/2017

Wspólnie uzbieraliśmy:

306zł 10gr

Dyrektor oraz Rada Pedagogiczna

Przedszkola Samorządowego nr 4

bardzo dziękują wszystkim rodzicom, babciom i dziadkom

za dodatkowe, dobrowolne  wsparcie finansowe dla przedszkola.

Z kiermaszu świątecznego zebrano kwotę 513 zł, z wypożyczania strojów karnawałowych kwotę 260 zł, natomiast  na  balu karnawałowym zebrano kwotę 707 zł, z czego zapłacono 120 zł za media. Za kwotę – 1360 zł uszyto woreczki, szarfy, chorągiewki  do wszystkich oddziałów oraz worki do skakania dla dzieci i „gąsienice” do zabaw integracyjnych.

Bardzo dziękujemy

Dyrekcja Przedszkola Samorządowego Nr 4 w Myślenicach

ogłasza nabór dzieci na rok szkolny 2016/2017

Rekrutacja odbywać się będzie od 01.III. – 31.III.

Podstawą przyjęcia dziecka do przedszkola jest karta zgłoszenia przedłożona w sekretariacie przedszkola do 31 marca danego roku.

Deklaracje wydawane są codziennie w sekretariacie oraz do pobrania i drukowania w zakładce dla rodziców.

Harmonogram postępowania rekrutacyjnego w zakladce:Organizacja/Rekrutacja

Nasze Przedszkole zakwalifikowało się do udziału w projekcie "Dzieciństwo bez próchnicy"

Dzieciństwo bez próchnicy to największy ogólnopolski program profilaktyki i edukacji stomatologicznej dla małych dzieci pod honorowym patronatem m.in. Ministerstwa Edukacji Narodowej i Ministerstwa Zdrowia, Polskie Towarzystwo Stomatologiczne .

Cele projektu:

-Celem głównym Projektu jest obniżenie częstotliwości  występowania  próchnicy zębów u dzieci w wieku 0-5 lat.

-Cele bezpośrednie Projektu to:

1.       poprawa zdrowia jamy ustnej dzieci w wieku 3-5 lat

2.       wzrost świadomości i utrwalenie prawidłowych nawyków w zakresie higieny jamy ustnej w grupach docelowych.

Tutaj: Więcej informacji

Korzyści z realizacji projektu

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony facebookowej, na której można obejrzeć najnowsze filmy i zdjęcia z przedszkola.

Informacja z Ośrodka Interwencji Kryzysowej  i Poradnictwa w Myślenicach

Ośrodek Interwencji Kryzysowej i Poradnictwa w Myślenicach w ramach  podejmowanych działań nieustannie stara się  poszerzać i udoskonalać świadczoną przez siebie pomoc. Dlatego, też wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców powiatu myślenickiego od września będzie udzielał wsparcia i pomocy również w weekendy.

W ramach dofinansowanego z Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej projektu: „Druga Akademia Prometeusza â  Nadzieja, Pomoc, Zmiana” Interwenci kryzysowi będą pełnić dyżury udzielając konsultacji indywidualnych w każdą sobotę od godz. 14:00 do godz. 18:00 oraz w niedzielę od godz. 9:00 do godz. 13:00.