Spotkanie wigilijne

"Jest taki dzień, co łzy w śmiech zmienia. Jest taka moc, co smutek w radość przemienia. Jest taka siła co spełnia marzenia - to Święta Bożego Narodzenia”. Okres Świąt Bożego Narodzenia to szczególny czas. Czas śpiewania kolęd, składania życzeń, rodzinnych spotkań, wręczania prezentów bliskim.

Tradycyjnie nadchodzące Święta Bożego Narodzenia dzieci z oddziałów VI uświetniły pięknym bożonarodzeniowym koncertem. Pani dyrektor Teresa Sari żłożyła wszystkim obecnym na uroczystości życzenia świąteczne. Gościliśmy w tym dniu byłych pracowników przedszkola. Po życzeniach i przełamaniu się opłatkiem wszyscy zasiedliśmy do pięknego świątecznego stołu, na którym znalazły się tradycyjne wigilijne potrawy. Piękne życzenia, kolędy, zapach choinki i wigilijnych potraw to magia świątecznego nastroju pełnego życzliwości i radości który zapanował w naszym przedszkolu. Aż szkoda, że wigilijny dzień jest tyko raz w roku, ale może przez to jest taki wyjątkowy.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy wszystkim najcieplejsze życzenia dobrych, pełnych radości Świąt. Aby Nowy 2018 rok przyniósł same dobre i radosne dni. By można było spełnić największe marzenia, ale przede wszystkim, by nigdy nie zabrakło tego co w życiu najważniejsze – zdrowia, miłości oraz wzajemnej życzliwości.

WESOŁYCH ŚWIĄT !

spotkanie wigilijne