Gminny konkurs recytatorski  "MOJA MIEJSCOWOŚĆ W LITERATURZE " -

opiekun; Marzena Dobek i Halina Banowska

17.11.2016

I miejsce dla Glorii Kubiczek  z oddziału V Krasnale

na III Festiwalu Piosenki "Witaj Święty Mikołaju".

Opiekun: Hanna Chaberek i Jowita Pindela

12.XII.2016

W dniu 23.11.2016 roku, w murach Myślenickiego Ośrodka Kultury i Sportu odbył się Turniej Teatru Ekologicznego organizowany przez Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o. o. w Myślenicach. Turniej teatru jest formą edukacji ekologicznej. Sukces  I miejsce dla dzieci z oddziału II "Pszczółki" . Hasło przewodnie: "Metamorfoza czyli od odpadu do..."

Opiekun: Teresa Mularczyk i Agnieszka Kosińska - Żaba

09.10.2016

I miejsce w Gminnym Konkursie Plastycznym

Julia Bierówka z oddziału Jeżyki

"Odblaskowy strój na jesienną slotę"

opiekun: Michalina Pindel, Elżbieta Chlebda

25.X.2016

I  miejsce w Konkursie Recytatorskim "Nad wodą i pod wodą"

Oliwia Bruzda z oddziału Jeżyki

opiekun: Michalina Pindela, Elżbieta Chlebda

Konkurs Plastyczny "Chrzest Polski 966 - darem dla wszystkich pokoleń"

I NAGRODA
Przedszkole Samorządowe nr 4 , Myślenice
Praca zbiorowa
Oddział Jeżyki
opiekun: Elżbieta Chlebda,  Michalina Pindel

II NAGRODA
Przedszkole Samorządowe nr 4 , Myślenice
Bartłomiej Wylęgała 6- lat
Opiekun: Katarzyna Stasiak

17.XI.2015   I miejsce

Sukces naszych przedszkolaków w VI edycji gminnego turnieju ekologicznego pt."A ja kocham swoje śmieci, zrobię z nich magiczny świat". Dzieci z oddziałów: Krasnale i Jeżyki wystąpiły w "Bajce o Czerwonym Kapturku". Gratulujemy!

II miejsce dla Oli Gwóźdź z oddziału "Jeżyki" (opiekun; M. Pindel, E. Chlebda) w konkursie recytatorskim  "Piękno mojego kraju w utworach różnych pisarzy" 21.X.2015 roku

Wyróżnienie dla Emilki Nykiel (opiekun: Halina Banowska, Jowita Pindela) w konkursie muzycznym maj 2015 "Od przedszkola do Opola".

Konkurs Teatralny "Witajcie w naszej bajce" 28.04.2015

Grupa  Żabki zdobyła I miejsce za przedstawienie "Czerwony Kapturek"

(opiekun Michalina Pindel, Elżbieta Chlebda)

Grupa Jeżyki zdobyła III miejsce za przedstawienie "Szewczyk Dratewka"

(opiekun Hanna Chaberek, Elżbieta Trzcińska)

Dzieci z oddziałów:

Krasnali (opiekunowie: Halina Banowska i Jowita Pindela)

Jeżyków ( opiekunowie: Hanna Chaberek i Elżbieta Trzcińska)

dnia 15.I.2015r zdobyły  II miejsce w międzyprzedszkolnym konkursie "Jasełek". Dzieci występowały w Domu Parafialnym, otrzymały dyplom oraz nagrody ufundowane przez Burmistrza Miasta i Gminy Myślenice.

Miło nam poinformować, że w maju nasze przedszkole otrzymało certyfikat:

"Przedszkole w Ruchu"

nadany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Dnia 20 maja 2014r. dzieci z oddziału VI (Jeżyki), wzięły udział w V Gminnym Turnieju Teatru Ekologicznego, przedstawiając "Historię jednej butelki".  Jesteśmy dumni z naszych przedszkolaków, gdyż wywalczyli II miejsce. Dzieci oraz wychowawczynie grupy ( Marzena Dobek i Elżbieta Trzcińska) są bardzo szczęśliwe i dumne. W dniu 27 maja mali aktorzy odebrali nagrody.

Gratulujemy serdecznie naszym przedszkolakom!

28 kwietnia 2014r odbył się Konkurs Teatralny

„Witajcie w naszej bajce”

organizowany przez Samorządowe Przedszkole nr 4.

Nasze sukcesy;

- Oddział "Motylki", kategoria 5 latki,

(opiekun:  Hanna Chaberek i Jowita Pindela )

bajka teatralna „Czerwony Kapturek”   I miejsce

- Oddział "Krasnale", kategoria 6 latki (opiekun Teresa Mularczyk)

bajka teatralna  „Szewczyk Dratewka”   II miejsce

Gtulacje!!!smileyyes

1
2
3
4
5
8

Dnia 04.03.2014r w naszym przedszkolu odbył sie Gminny Przegląd Tańca i Piosenki Ludowej. Mamy kolejne sukcesy:

W kategorri dzieci młodszych: oddział Żabek - I miejsce, oddział Pszczółek - III miejsce. Gratulujemy zwycięzcom!!!!smiley

W kategorii dzieci starszych: oddział Jeżyków - II miejsce, oddział Krasnali - III miejsce,

p1
p2
p3
p4
p5
p6
p7

Patrycja i Maja z grupy "Krasnali" przygotowały  samodzielnie uroczą pracę na konkurs organizowany przez Przedszkole w Borzecie. Zrobiony przez dziewczynki koszyczek z barankiem, kogucikiem, zajaczkami i pisankami został wyrózniony wśród wielu prac. Laureatki otrzymały dyplomy i nagrody, mialy okazje spotkać innych uczestników z gminy i zjeśc słodkie wielkanocne jajeczko. Zadowolone wrócily do przedszkola.

1
2

Dzieci z Przedszkola Samorządowego nr 4 w Myślenicach 15 stycznia 2014r uczestniczyły w Powiatowym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek – Sułkowice 2014. W tym roku już  po raz czwarty nasze przedszkolaki przedstawiły swoje umiejętności wokalne i sceniczne  na deskach Gminnego Ośrodka Kultury w Sułkowicach.  Jesteśmy dumni, że w tym roku nasze Żabki zdobyły II miejsce w kategorii przedszkola – zespoły, tym bardziej że zespół ten tworzą czterolatki, a  Krasnale otrzymały wyróżnienie.

Do dnia 08 stycznia 2013 można było składać płaskie prace plastyczne na Gminny Konkurs Plastyczny "Małopolska w oczach dziecka" organizowanym przez nasze przedszkole. Sukcesy naszych przedszkolaków:

- III miejsce – Nikodem L. z oddziału III

- wyróżnienie - Wiktoria S. z oddziału III.

28.XI.2013 sukces naszych przedszkolaków w Gminnym Konkursie Piosenki

"Świat Owoców i Warzyw":

- Marysia Gwóźdź z oddzaiału V - II miejsce,

- Kinga Bajor z oddziału VI- wyróżnienie.

GRATULUJEMY solistkom!

Już drugi rok z rzędu wzięliśmy udział w III Powiatowym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w Sułkowicach. I ponownie możmy sie pochwalić odniesionymi sukcesami. Mikołaj Wątor z grupy Krasnale zajął II miejsce wśród solistów, natomiast dzieci z grupy Motylki III miejsce wśród zespołów.

Mikołaj zaśpiewał "Mroźną ciszę"

Motylki wykonały "Przybieżeli do Betlejem" z repertuaru Arki Noego

Adaś Gawlikowski z grupy Jeżyki zajął VI mijesce w III Mikołajowym Turnieju Szachowym, trenuje pod okiem p. Sukty.